program
SRIJEDA, 06.05.
*tijekom dana: Eksperimentalni ansambl izvodi Instructions 5-11 @ MM centar
19 sati Papandopulo kvartet (program: Darbellay, Detoni, Ferek-Petrić, Geiss, Ivičević, Kechley, Končić, Seletković) @ velika dvorana Teatra &TD (60′)
20.30 sati Gerriet K. Sharma @ Francuski paviljon (45′)
21.30 sati Eksperimentalni ansambl: Instructions 5-11 (Caddy, Gladović, Imai, Jeffery, Lešaja, Livajić, Pinjušić, Sőrés) @ MM centar (60′)
23 sata Alvin Lucier: I am sitting in a room (Farszky, Gagić, Gligo, Laboš) @ Francuski paviljon (40′)
23.59 sati avoq @ polukružna dvorana Teatra &TD (40′)
ČETVRTAK, 7.5.
17 sati Open Space: Pun džep malih zvukova (Miodrag Gladović aka Buco Bajkaa) @ Francuski paviljon (20′)
18 sati Predavanje Gerrieta K. Sharme: Composing with plastic sound phenomena in sonic arts @ kafić Teatra &TD (70′)
19.30 sati fusNota predstavlja: koncert studenata Muzičke akademije u Zagrebu i Musikhochschule Stuttgart @ polukružna dvorana Teatra &TD (50′)
20.30 sati koncert studenata saksofona UMAS-a i AUNS-a @ polukružna dvorana Teatra &TD (50′)
22 sata Marko Ciciliani | audiovizualna djela @ MM centar (65′)
23 sata Inconsolable Ghost @ velika dvorana Teatra &TD (50′)
23.59 sati Jastreb @ Francuski paviljon (30′)
PETAK, 8.5.
11 sati Putovi hrvatske glazbe (urednica i voditeljica Iva Lovrec Štefanović) @ HR3 & kafić Teatra &TD (120′)
17 sati Open Space: vokalni ansambl Antiphonus @ Francuski paviljon (20′)
18 sati Predavanje Marka Cicilianija: Game aesthetics and mechanics in electronic music @ kafić Teatra &TD (70′)
19.30 sati Alexander Chernyshkov @ dvorana SEK (30′)
20 sati Reinhold Friedl @ polukružna dvorana Teatra &TD (45′)
21 sat through & out of space (Kaja Farszky, Josip Konfic, Nenad Sinkauz) @ velika dvorana Teatra &TD (50′)
22 sata Barbara Lüneburg: Weapon of Choice – a multimedia event for violin, sound and video @ MM centar (50′)
23 sata Katharina Gross & Arnold Marinissen: The Cello Songbook + cellomondo @ polukružna dvorana Teatra &TD (60′)
SUBOTA, 9.5.
17 sati Artist Talk: Arnold Marinissen, Hugo Morales Murguia, Katharina Gross @ kafić Teatra &TD (45′)
18 sati Austrian Music Export predstavlja CD Austrian Heartbeats #02 @ MM centar (60′)
19.30 sati Gerriet K. Sharma @ Galerija SC (45′)
20.30 sati Ansambl Studio 6 & Richard Barrett @ velika dvorana Teatra &TD (85′)
22 sata Eda Rimanić & Bojan Gagić: Kružiona za flautu i ostalo @ Francuski paviljon (50′)
23 sata ImprovE2: Svetlana Maraš, Alen Sinkauz, Milana Zarić, WoO @ polukružna dvorana Teatra &TD (45′)
23.59 sati &td zvuči (Farszky, Imai, Konfic, Marinissen, Morales Murguia) @ atrij Teatra &TD (30′)
Odzvuk Izloga suvremenog zvuka
10.5. /20 sati/ M. Ivičević: Planet 8 @ polukružna dvorana Teatra &TD
16.5. /21 sat / Preparirani projekt 2.0 & MIR :”Elektroakustička glazba na prepariranim instrumentima i
vizualne intervencije”@ MM centar
23.5. /21 sat / Broken Heart Collector @ MM centar